Genel

Youtube Abone Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Youtube abone hilesi nedir ve nasıl yapılır? Bu yazımızda size en zararsız yöntemleri söylüyoruz!

Sizde youtube abone hilesi yaparak kanalınızı yükseltmek istiyorsanız, tamamen organik bir şekilde 4saatytabonekas sitesi ile yapmanız mümkün! Üstelik tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

İlk önce Sitemize girelim, kayıt olup giriş yapalım. Sitemizin mantığı çok basit siz başkasına abone olarak puan kazanabilir ve o puanlar ile youtube izlenme beğeni ve yorum alabilirsiniz. Tamamen organik ve sıkıntısız. Topladığınız her puanı kendiniz için harcayın! Puan toplamak ile uğraşmak istemiyorsanız da hazır puan paketlerimizden satın alarak yükselişe hemen geçebilirsiniz.

Puanlarımızı topladıysak Sayfa Ekle kısmından tanıtacağımız bölümü seçin.

  1. Youtube İzlenme
  2. Youtube Beğeni
  3. Youtube Yorum
  4. Youtube İzle + Abone Ol
  5. Youtube Beğenmedim
  6. Youtube İzle + Beğen + Abone Ol

Gibi birden çok seçenek var. İstediğinizi kendinize göre bir puan belirleyerek sayfada yayınlayabilirsiniz. Ne kadar çok puan verirseniz o kadar üstte ve o kadar hızlı abone izlenme ve beğeni kazanabilirsiniz.

4SaatYTAboneKas Para Kazanmamı Açar Mı?

Sorusunun cevabı ise tabiki de evet! Bunu çok kısa sürede başarmanız mümkündür. Hazır puan paketlerimizden satın alabilir, veya sitemizdeki binlerce görevi tamamlayarak puan kazandıktan sonra kendi kanalınızı sergileyebilirsiniz. Ücretsiz-Ücretli olarak kullanabileceğiniz platformumuz görev yap ve kazan sitesidir. Dilerseniz topladıgınız puanları web sitemize satıp gerçek TL olarak banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Youtube Abone Hilesi ve İzlenme

youtube-abone-hilesi
youtube-abone-hilesi

 

Youtube abone ve izlenme elde etmek gerçekten sitemiz sayesinde çok basit hemen ziyaret edin ve hepberaber kazanalım. 1000 abone ve 4000 saat kasma sitemiz sayesinde artık çok basit.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu